کارت سبز برای اسلوونی / اسلوونی / مناطق / خانه

[ad_1]

پمپ بنزین در اسلوونی - Obc Transeuropa

پمپ بنزین در اسلوونی – Obc Transeuropa


کارت سلامت همچنین از 15 سپتامبر در اسلوونی در حال اجرا است. از آن برای دریافت بنزین ، برای مراجعه به پزشک برای ویزیت های فوری بدون کاربرد استفاده می شود و تقریباً در همه جا وارد می شود. اتحادیه ها بر می خیزند و استثنا و معافیت می خواهند

در اسلوونی ، از 15 سپتامبر ، گذرگاه سبز برای سوخت گیری یا مراجعه به پزشک برای ویزیت های اضطراری استفاده می شود. برای کسانی که در کمتر از شش ماه واکسینه نشده اند یا درمان نشده اند ، سواب آنتی ژن به مدت 48 ساعت یا سواب مولکولی برای 72 نیز معتبر است. دولت اقدامات جدی را برای مقابله با همه گیری انجام داده است. بدون گرین پاس شما کار نمی کنید و تقریباً به هیچ وجه وارد نمی شوید ، مگر در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. کارکنانی که معیارهای واکسیناسیون یا درمان شده را بیش از شش ماه برآورده نمی کنند ، باید هفته ای یکبار آزمایش شوند. اگر آنها نمی خواهند این کار را انجام دهند ، با مجازات شدید روبرو می شوند. در وزارتخانه ها ، استان ها و پلیس ، آتش نشانان و ارتش از اول اکتبر تنها می توانید سر کار بیایید ، اگر به تازگی بهبود یافته اید یا حداقل با اولین دوز واکسینه شده اید ، دوز دوم در هر صورت باید تا اول نوامبر تلقیح شود. به در این میان ، افرادی هستند که مایلند آنچه را که در عمل ، تعهد به واکسیناسیون است ، به بخش مدارس ، بخش بهداشت و بقیه بخش عمومی گسترش دهند.

اوضاع بد پیش می رود. این کشور از نظر واکسن در منطقه شنگن عقب است ، در حالی که از نظر گسترش عفونت در صدر اروپا است. 52 درصد از مردم با اولین دوز واکسینه شدند. این درصد به طور ناگهانی تنها در چند روز گذشته ، هنگامی که شهروندان به معنای واقعی کلمه به مراکز واکسیناسیون حمله کردند ، افزایش یافت و متوجه شد که بدون گذرگاه سبز در رفت و آمد با مشکلات جدی روبرو خواهند شد.

از نظر تئوری ، یک خط سخت. در عمل ، سهل انگاری معمول به سبک اسلوونیایی ، با احکام اشتباه ، در عرض چند ساعت تغییر کرد ، در طی آن مشخص نیست که مرزهای واقعی چیست و چه کسی باید کنترل کند.

از این گذشته ، گذر سبز تقریباً در همه جا از نظر فنی اجباری است ، اما پس از آن هرکسی این قانون را هر طور که می خواهد تفسیر می کند ، در حالی که به نظر نمی رسد بازرسان قصد استفاده از دست سنگین با متخلفان را داشته باشند. در نتیجه ، در حال حاضر هیچ قطعیتی در مورد اعمال قوانین و یا هرگونه تحریم وجود ندارد. درست مانند موج اول همه گیری ، تنها دوز خطرناکی از خودسری باقی مانده است ، که در آن مشخص نیست چه کاری می توان انجام داد و چه کاری نمی توان انجام داد.

این کشور همچنان به گروگان نیروهای سیاسی است که نتوانسته اند حتی در شرایط اضطراری بهداشتی کنار بیایند. در همین حال ، اتحادیه ها بر می خیزند و استثنا و معافیت می خواهند. نمایندگان وزارتخانه ها ، پلیس و مقامات ارتش قبلاً شکایتی را در دادگاه قانون اساسی ثبت کرده اند.

درخواست از قضات این است که اقدام دولت را که بر واکسن کارکنان اعمال می شود ، مسدود کنند. موضع اتحادیه ها واضح است: واکسن باید داوطلبانه باشد و هیچ گونه مالیات ممکن نیست. علاوه بر این ، باید گفت که در ماه های اخیر آنها حتی برای دعوت از اعضای خود برای واکسیناسیون تلاش زیادی کرده اند. به هر حال ، کشور واکسن ها تقسیم شده است ، و این را می توان در همه عقده های جامعه مشاهده کرد: در انجمن های تجاری ، در مدارس ، در روزنامه ها و در محل کار.

واقعیت این است که سرنوشت اقدامات دولت دوباره در دست قضات است. چند ماه پیش ، دیوان عالی آمریکا برای کسانی که محدودیت ها را نقض کردند ، یک سری احکام را لغو کردند و دستور بازنویسی قانون بیماری های عفونی را صادر کردند.

نظریه ای که مدتی است مطرح است این است که دولت نمی تواند با احکام عمل کند ، بلکه باید محدودیت هایی را از طریق روال عادی در پارلمان اعمال کند. احکام مصوب چیزی بیش از اقدامات غیرقانونی و خلاف قانون اساسی نخواهد بود که شهروندان ملزم به رعایت آنها نخواهند بود. بسیاری از شهروندان این را باور دارند. اتفاق می افتد که مدیران فروشگاه ها با مردان جوان عضلانی روبرو می شوند که وقتی از آنها خواسته می شود ماسک بزنند ، قانون اساسی را مورد استناد قرار می دهند و تهدید به شکایت می کنند ، در حالی که دیگران بدون کارت سبز سوخت گیری می کنند و سپس تهدید می کنند که بدون پرداخت مبلغی را ترک خواهند کرد. به هر حال ، انتخاب اغلب این است که آن را رها کنید یا فقط از پرسیدن اجتناب کنید.

بار دیگر ، این کشور با مشکلی دست و پنجه نرم می کند که بسیاری می گویند بیشتر فرم است تا محتوا. با این حال ، دولت تصمیم گرفته است از کسانی که خواهان قوانین هستند ، و نه احکام ، رضایت ندهد. زمان لازم برای انجام این کار وجود داشت ، اما ما می خواستیم از مسیر پر پیچ و خم پارلمان که اجرایی اکثریت آن را ندارد و باید به حمایت تعدادی از حامیان خود متکی باشد ، اجتناب کنیم. هر بار مسئله یافتن “بله” به نمایندگان مجموعه ای از احزاب است که به طور رسمی مخالف هستند و از هیستری و خواسته های مختلف مصون نیستند.

باید گفت که با این حال ، هنگام حمام ، مدیر اجرایی حرکت نکرد یا تقریباً. در همین حال ، عفونت ها به سرعت رشد کردند ، تعداد واکسن ها هفته به هفته کاهش یافت و درخواست ها و توصیه ها هیچ تاثیری نداشت.

در آمیزه ای از ناکارآمدی و مجادله ، نظریه های توطئه معمول که توسط “بدون واکس” تبلیغ می شود ، از گسترش و غلبه خود کوتاه نیامد. برای باور ، به ویژه کسانی که از بیست و پنج تا چهل نفر هستند ، که به نظر می رسد حداقل واکسینه شده اند و تمایلی به اعتقاد به علم ندارند. به طور خلاصه ، این نسلی است که در زمان استقلال تحصیل کرده است و اکنون به نظر می رسد که آزادی آنها بیش از حق بهداشت کل کشور هزینه دارد.

در همین حال ، برای دومین چهارشنبه متوالی ، هزاران نفر در اعتراض به گردنه زلن به خیابان های لیوبلیانا آمدند. شورش پیشرو ، زوران استوانوویچ ، مشاور شهرداری کران است که حزب ملی را ترک کرد و اکنون مصمم است که با جنبش Resni.ca خود در سیاست ملی ایفای نقش کند.

این تظاهرات برای اولین بار با مجموعه ای از درگیری های شدید با پلیس به پایان رسید. بطری ها و سنگ فرش ها به آدرس مجلس پرواز کردند ، در حالی که برخی سطل ها به آتش کشیده شد. مأموران اجرای قانون با شیر آتش و اسپری فلفل پاسخ دادند. قربانیان 7 افسر پلیس و دو تظاهرکننده مجروح بودند. تون استوکو ، عکاس خبری اسلوونیایی افسانه ای که پنجاه سال تمام تظاهرات خیابانی را فیلمبرداری کرده بود ، نیز در بخش اورژانس حضور داشت. یک پلیس اسپری فلفل به صورت او پرتاب کرد. به گفته عکاس ، او عمدا این کار را انجام می داد. برای پلیس در این مواقع ، نمی توان تشخیص داد که چه کسی مقابل ما است. با این حال ، استوانوویچ گفت که هیچ ربطی به درگیری ها ندارد و از نفوذی هایی که برای بی اعتباری اعتراض فرستاده شده اند صحبت کرد. واقعیت این است که در نقطه ای از تظاهرات ، تعدادی از افراد کلاه دار ظاهر شدند و شروع به پرتاب سنگ و سر دادن شعارهای معمولی اولتراس کردند. اما دیشب همه چیز بدون مشکل پیش رفت.

آیا به اشتراک در OBC Transeuropa فکر کرده اید؟ شما از کار ما حمایت کرده و مقالاتی را برای پیش نمایش و محتوای بیشتر دریافت خواهید کرد. در OBCT مشترک شوید!

تا جایی که ممکن است نظرات قبل از انتشار عمومی توسط کارکنان ما بررسی می شود. زمان مورد نیاز برای این عملیات ممکن است متفاوت باشد. به سیاست ما بروید

نظرات وبلاگ طراحی شده توسط[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *