کاربران همچنان می توانند از ویندوز 7 به 10 به صورت رایگان ارتقا دهند


هنگامی که مایکروسافت به کاربران ویندوز 7 نسخه رایگان ویندوز 10 را ارائه داد ، این شرکت گفت این پیشنهاد فقط برای مدت زمان محدودی معتبر است. اما برخی آزمایشات نشان می دهد که غول نرم افزار همچنان این درب را برای کاربران باز نگه داشته است.

طبق ویندوز جدیدترین ، آزمایش اخیر روند ارتقا از ویندوز 7 به ویندوز 10 نشان داد که این برنامه رایگان است و کاربران مجبور نیستند یک پنی بپردازند.

به روزرسانی یا عقب ماندن از سیاست های قبلی مایکروسافت به همان سختی که فکر می کردیم نیست. اگر هنوز یک نسخه مجاز از ویندوز 7 دارید ، می توانید به صورت رایگان به ویندوز 10 ارتقا دهید.

زیبایی این امر این است که هرچه مشکوک انجام نشود همه چیز قانونی باقی می ماند. اما چگونه هنوز امکان ارائه رایگان وجود دارد؟ در ابتدا تصور می شد که مایکروسافت خاموش کردن سیستم بروزرسانی رایگان را “فراموش کرده” است. اما با گذشت زمان ، مشخص شد که این همه یک کارزار بازاریابی برای جذب مردم به ویندوز 10 است.

کاربر Reddit CokeRobot این را به عنوان یک کارمند مایکروسافت تأیید کرد. مایکروسافت می خواهد این پیشنهاد را برای کسانی که هزینه مجوز ویندوز را پرداخت کرده اند باز نگه دارد. / PCWorld آلبانیاییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *