پیام نزدیکی و آرزوهای خوب دبیرکل


“سال سختی برای همه بود ، اما ما را تقویت کرد”


عسل،

یک سال دیگر رو به پایان است. سالی سخت برای همه. یک سال تجربه حضور افسرده و چشمگیر همه گیر ، که تمام نقاط کره زمین را تحت تأثیر قرار داده و از نظر بهداشتی ، اقتصادی و اجتماعی تأثیر بسیار جدی بر کشور ما داشته است. اتفاقی که ما را مجبور به تغییر سبک زندگی و اتخاذ رفتارهای روزمره می کند ، حتی در یک محیط خانوادگی که هرگز تصور نمی کردیم. بدیهی است که حتی در متن فعالیتهای روزمره ، که هرگز در سطح ملی و محلی متوقف نشده اند ، ما مجبور به تغییر رفتار و همچنین کنار گذاشتن جلسات معمول خود بودیم ، اما همه اینها مانع از ایفای نقش کل سازمان نشد. و با افتخار بسیار ، آن را می نویسیم و بر آن تأکید می کنیم ، تا آن را تقویت کنیم. و این به لطف همکاری نزدیکتر و اشتراک با تمام فدراسیونهای موجود در این گروه است که علاوه بر انجام فعالیتهای سنگین روزمره ، واقعاً در ستاد کنفدراسیون در همه سطوح عمل کرده و به فعالیت خود ادامه می دهند ، همچنین کمکهای ارزنده ای به پیشنهادها و ملاحظات. این یک ارزش اصلی برای اقدامات کل سازمان است ، چه در سطح ملی و چه در سطح محلی.

با تشکر از کارگران درگیر در دفاتر محلی و در ساختارهای مرکزی Patronato Encal Cisal و Caf Cisal ، که در این دوره بسیار دشوار ، با احساس مسئولیت و فداکاری بسیار ، انجام کارهای بسیار مهم و ظریف خود را متوقف نکردند ، به نفع شهروندان. . ذکر ویژه و تشویق آنها. گفتیم یک سال دیگر گذشت. دوازده ماه دیگر ما را به عنوان بازیگران اصلی در میزهای ملی و سرزمینی برای محافظت از کار و حقوق کارگران و مستمری بگیران ، مطابق با انتخاب جسورانه 64 سال پیش برای ایجاد CISAL ، یک اتحادیه صنفی جهانی و بدون ادغام ، احترام آزاد ، دیدیم از سیاست حزب و کاملاً متعهد به عملکرد نمایندگی منافع جمعی کارگران است. تعهد ، اشتیاق و استقلال ما قدرت ماست. برای ساختن در حال حاضر انرژی زیادی لازم است ، که هم اکنون هزینه های بسیاری از گذشته ، آینده بهتر ، به ویژه برای جوانان ما را می پردازد. در درام این وضعیت اضطراری بهداشتی و اقتصادی ، که تمام نقاط ضعف کشور را فاش کرده است ، ما فرصت بی نظیری داریم: شروع مجدد ایتالیا. و برای انجام این کار ، شما باید انتخاب هایی را که انجام داده ایم ، و نه انتخاب هایی که با هم به اشتراک گذاشته ایم ، باعث شکننده شدن آن کنید.

لازم است که به جوانان کار داده شود ، قدر کار و ثمر کار را بدانیم. شغلی که شرایط مناسب زندگی و آینده بازنشستگان را تضمین می کند ، که برای فقرا نیست. مطابق قانون اساسی ما. ما خودمختاری داریم که بتوانیم ادعاهای خود را بدون نیاز به پاسخگویی به کسی با صدای بلند بیان کنیم. استقلال. نکات برجسته ای که به ما امکان می دهد در مقایسه و گفتگو با همه کارفرمایان و م institutionsسسات با اقتدار روزافزون خود را ارائه دهیم. این بدن هر روز توسط تعداد فزاینده ای از کارگران و بازنشستگان شناخته می شود. بیایید از اینجا شروع کنیم سیسال از اینجا شروع می شود. با تمام کسانی که از این فاجعه رنج می برند و رنج می برند ، که بسیار ما را تحت تأثیر قرار داده است ، کریسمس مبارک و سال نو مبارک به همه شما و خانواده هایتان برسد.

برای دبیرخانه کنفدراسیون

دبیر کل

فرانچسکو کاوالارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *