وی در توییتر اعلام کرد ترامپ در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد iROZHLAS


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور جمهوری خواه در حال خروج از کشور ، در مراسم تحلیف جان بایدو ، دموکرات خود ، در 20 ژانویه شرکت نخواهد کرد. ترامپ پس از حمله حامیانش به ساختمان کنگره در روز چهارشنبه ، بلافاصله اعتراف به شکست در انتخابات نوامبر ، در توئیتر اعلام کرد. به گفته منابع رویترز ، رئیس جمهور ظاهراً قصد دارد قبل از پایان دوره ریاست خود به مقر خود در فلوریدا منتقل شود.
واشنگتن
(به روز شده: 17:43 ، 8 ژانویه 2021)

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس مخفف

نزدیک
به گفته منابع رویترز ، رئیس جمهور ظاهراً آماده می شود تا قبل از پایان دوره ریاست جمهوری خود به مقر خود در فلوریدا نقل مکان کند (تصویر) | عکس: ارین اسکات منبع: رویترز

برای همه کسانی که درخواست کردند ، من در 20 ژانویه به افتتاحیه نخواهم رفت ، رئیس جمهور نوشت ، که بارها بر پیروزی در انتخابات اصرار داشته است ، اگرچه طبق نتایج رسمی او تقریبا هفت میلیون رای کمتر از بایدن به دست آورد و همچنین از دموکرات در انتخابات ، که رسما در مورد رئیس دولت آینده تصمیم می گیرد ، عقب است. جمهوری خواه به تقلب در انتخابات متوسل شد ، اما آژانس های فدرال و ایالتی شکایات وی را بی اساس خواندند.

برای همه کسانی که سال کرده اند ، من در تاریخ 20 ژانویه به افتتاحیه نخواهم رفت.

16:44 – 08 ژانویه 2021


48993
256604

برخلاف سنت سیاسی ، ترامپ هنوز صراحتاً به ضرر خود اعتراف نکرده و موفقیت حریف خود را تبریک نگفته است. بنابراین ، عدم حضور وی در پخش انتظار می رفت. طبق گزارش AP ، وی اولین رئیس جمهور فعلی در 152 سال گذشته خواهد بود که در انتقال رسمی قدرت به جانشین خود شرکت نخواهد کرد. آخرین رئیس جمهور اندرو جانسون در سال 1869 بود.

بسیاری از ناظران منتظر بودند ببینند که آیا رفتار ترامپ اتفاقات روز چهارشنبه را تغییر می دهد یا خیر ، با طرفداری از رئیس جمهور رئیس جمهور به اجبار به ساختمان کنگره هجوم بردند ، جایی که نمایندگان مجلس درباره تایید رسمی پیروزی بایدن در انتخابات بحث کردند. در این شورش ها 5 نفر کشته و ده ها نفر زخمی شدند. رئیس جمهور متعاقباً اقدامات طرفداران خود را به اصرار افکار عمومی و سیاستمداران ارشد محکوم کرد ، اگرچه در هنگام اشغال فصل ابراز همدردی و درک کرد.

ЧТК

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس مخفف

نزدیک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *