مایکروسافت دو برنامه را از ویندوز 10 حذف می کند


مایکروسافت در سال 2017 برنامه های Paint 3D و 3D View را در ویندوز 10 منتشر کرد. اما اکنون این شرکت معتقد است که این برنامه ها نباید از برنامه های اصلی باشند و بنابراین تصمیم گرفته است که آنها را از نصب جدید ویندوز 10 حذف کند.

از طریق MicrosoftBlogs ، این شرکت گفت که نسخه های بعدی ویندوز شامل Paint 3D و 3D Viewer نیست. در ابتدا ، این تغییر فقط در نسخه های آزمایشی اعمال خواهد شد ، اما به زودی آن را در نسخه های پایدار ویندوز 10 مشاهده خواهیم کرد.

در واقع ، Paint 3D باید جایگزین برنامه Paint سنتی شود و شما می توانید فرمت های 2D ، بلکه 3D نیز ایجاد کنید. در حالی که 3D Viewer به شما کمک می کند مدل های سه بعدی را به همراه برخی کنترل ها مانند توانایی تغییر روشنایی ، بازرسی مدل ها و تغییر سایه ها مشاهده کنید.

اکنون مایکروسافت دیگر در این برنامه ها پتانسیل نمی بیند ، بنابراین تصمیم گرفت که آنها را در نصب جدید ویندوز 10 گنجانده نباشد ، اگر فقط به نسخه جدیدتر ویندوز 10 ارتقا دهید ، برنامه ها حذف نخواهند شد.

مایکروسافت می گوید این برنامه ها از طریق فروشگاه مایکروسافت همچنان در دسترس خواهند بود. / PCWorld آلبانیاییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *