قوانین ایالات متحده در مورد هواپیماهای بدون سرنشین


در ایالات متحده ، اداره هواپیمایی فدرال روز دوشنبه گفت که در حال وضع مقررات طولانی مدت است که به هواپیماهای بدون سرنشین کوچک اجازه می دهد حتی در شب بر فراز مناطق مسکونی پرواز کنند ، این یک گام مهم در جهت استفاده از آنها برای ارسال های گسترده توسط شرکت ها است.

سازمان هواپیمایی همچنین به دلایل امنیتی درخواست شناسایی از راه دور برای اکثر هواپیماهای بدون سرنشین کرده است.

در همین حال ، رقابت بین شرکت ها برای ایجاد اسکادران های بدون سرنشین برای سرعت بخشیدن به تحویل های پستی ادامه دارد.

برای فعالیت شبانه ، اداره هواپیمایی گفت هواپیمای بدون سرنشین باید به چراغ های ضد برخورد مجهز باشد. آخرین قوانین ، در شرایط خاص ، پرواز را حتی برای وسایل نقلیه در حال حرکت نیز مجاز می دانند.

شناسایی مسافت برای کلیه هواپیماهای هوایی بدون سرنشین با وزن یک چهارم کیلوگرم یا بیشتر مورد نیاز است ، اما در شرایط خاص برای هواپیماهای بدون سرنشین کوچکتر نیز لازم است ، به عنوان مثال هنگام پرواز از طریق جمعیت. یک نیاز جدید این است که هواپیماهای بدون سرنشین کوچک قطعات چرخشی را که می تواند پوست انسان را پاره کند در معرض قرار ندارند.

یونایتد پارسل سرویس در اکتبر 2019 گفت که اولین تصویب کامل دولت برای فعالیت یک شرکت هواپیمایی بدون سرنشین را به دست آورده است.

قوانین جدید 60 روز پس از انتشار در ماه آینده اجرا می شود. شرکت های هواپیماهای بدون سرنشین 18 ماه فرصت دارند تا تولید هواپیماهای بدون سرنشین شناسایی از راه دور را آغاز کنند. / PCWorld آلبانیاییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *