شکستن پنجره ها ، کندن در دوربین ها و گرفتن عکس سلفی با افسران پلیس. ببینید چگونه طرفداران ترامپ پایتخت را اشغال کردند иРОЖЛАС


حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، به پایتخت واشنگتن حمله کردند. آنها می خواستند گفتگوها را برای تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری ، که جو بایدن ، نامزد دموکرات ها پس از رای گیری پیروز شد ، متوقف کنند. در این حمله چهار نفر کشته شدند و 52 معترض دستگیر شدند. تعدادی فیلم در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است که نحوه نفوذ را نشان می دهد.
واشنگتن

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک
حامیان پایتخت دونالد ترامپ منبع: رویترز

در شبکه های اجتماعی و رسانه ها ، این یورش بحثی در مورد رویکرد رئیس به امنیت ایجاد کرد ، با فیلم هایی که نشان می داد در برخی موارد اعضای آن مانع سفر معترضان نمی شوند و همچنین با آنها عکس می گیرند. شما باید آنها را ببینیدکه پلیس از پایتخت حتی موانع معترضین را باز می کند.

طرفداران دونالد ترامپ به خبرنگاران اطراف پایتخت حمله کردند و تجهیزات آنها را منهدم کردند. برخی از تصاویر نشان می دهد معترضین چراغ ها ، دوربین ها و سایر تجهیزات AP را نابود می کنند.

حامیان ترامپ سپس شیشه ها را شکستند و در خانه Capitol را که مکانی برای ملاقات قانونگذاران آمریکایی بود ، به زور باز کردند.

رسانه های اجتماعی و رسانه ها در این ویدئو سر و صدا ایجاد کردند که نشان می دهد در برخی موارد پلیس حتی مانع ورود معترضین به ساختمان نمی شود.

همچنین ضبط شده ای از پخش مستقیم در توییتر وجود دارد که نشان می دهد پلیس با معترضان عکس گرفته است.

کاربران شبکه های اجتماعی به تفاوت سرکوب پلیس علیه جنبش زندگی سیاه ، که سال گذشته در ایالات متحده معترض شد ، و تظاهرات طرفداران ترامپ اشاره می کنند

علاوه بر رفتارهای مخرب معترضین ، خبرنگار ایستگاه ITV انگلیس موفق به ضبط چندین مصاحبه در ساختمان كاپیتول شد. “ما از قانون اطاعت کردیم ، ما افراد شایسته ای بودیم. تو این کار را با ما کردی ، تقصیر تو است! ما برای آزادی خود می جنگیم. “یکی از معترضین به آنها فریاد زد.

در حمله به پایتخت چهار نفر کشته شدند. یکی از فیلم ها مرگ معترض را نشان می دهد که سعی کرده از در شکسته در بیاید. در آن لحظه افسر پلیس کاپیتان به او شلیک کرد. لطفاً توجه داشته باشید که این فیلم شامل فیلم های شدیدی است.

در واکنش به اعتراضات ، دونالد ترامپ ویدئویی را منتشر کرد که در آن تکرار کرد که انتخابات طبق قوانین انجام نشده است. این در حالی است که هیچ یک از اعتراضات به رقابت های ریاست جمهوری تأیید نشده است.

“من می دانم که درد شما را ناراحت می کند. وی در این ویدئو گفت: “آنها انتخابات ما را به سرقت بردند.” وی به معترضان گفت: “حالا برو خانه ، ما تو را دوست داریم ، تو خیلی خاص هستی.”

با این حال ، توییتر ، فیس بوک و یوتیوب این ویدیو را با سخنرانی خود حذف کردند.

به دنبال دخالت پلیس و تظاهرکنندگان در حال ترک ، جلسه ادامه یافت. “آنها در تلاشند دموکراسی ما را تضعیف کنند. آنها شکست خوردند. “در آغاز جلسه از سر گرفته شده و قبل از رای گیری ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت جمهوری خواه در سنا ، گفت.

سرانجام سنا جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تأیید کرد.

واشنگتن|
|ЧТК |اخبار جهان |ویدئو

آنلاین: چهار کشته پس از حمله طرفداران ترامپ به پایتخت. کنگره انتخاب بایدن را تأیید کرد

معاون رئیس جمهور مایک پنس از اتمام مراحل صدور گواهینامه خبر داد. اعتراض به نتایج رای گیری در آریزونا و پنسیلوانیا توسط سنا و مجلس نمایندگان رد شد.

بذله گویی آزادی

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *