“شما باید قدرت نشان دهید.” حمله کاپیتول با اظهارات تند ترامپ در مورد حمله به دموکراسی و ROJLAS صورت گرفت


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا کمتر از دو هفته فرصت دارد. اما وی هنوز پیروزی نامزد دموکرات خود ، جو بایدن را تصدیق نکرده است. وی بارها انتخابات نوامبر را تقلبی خواند و رسانه های اجتماعی نیز کمک وی را به مدت دو ماه جنجالی خواندند. شماری از سیاستمداران آمریکایی می گویند س questionال از نتایج انتخابات دلیل حمله مردم به ساختمان کنگره در روز چهارشنبه بود.
واشنگتن

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده هنگام سخنرانی در تظاهرات کاخ سفید عکس: جیم بوئر | منبع: رویترز

در روزهای اخیر ، رئیس جمهور فعلی آمریکا بارها از هواداران خود خواسته است تا روز چهارشنبه به کاخ سفید بیایند.

خدمه دونالد ترامپ در فیلم های تبلیغاتی این رویداد را “رویداد تبلیغاتی پایتخت” خواندند. “بخشی از داستان باشید. به تظاهرات بیایید ، “جینگل گفت. میلیون ها نفر این پست ها را در توییتر دیده اند. رئیس جمهور پیشاپیش گفت:” من آنجا خواهم بود.

روز قبل از اعتراض ، وی گفت که واشنگتن مملو از افرادی شده است که نمی خواهند ببینند دموکراتهای چپ گرایانه چگونه انتخابات وی را می دزدند.

“این برای کشور ما کافی است. دوباره آمریکا را عالی کنید! وی افزود: ترامپ شعار خود را كه مدام در كار بود حفظ كرد.

واشنگتن مملو از مردمی است که نمی خواهند پیروزی در انتخابات توسط دموکرات های چپ رادیکال تشویق به سرقت رفته باشد. برای کشور ما کافی است ، آنها دیگر تحمل نخواهند کرد! ما شما را از دفتر بیضی می شنویم (و دوستتان داریم). دوباره امریکا را بزرگ کنید!

23:05 – 05 ژانویه 2021


84940
335454

“ما باید خیلی سخت تر بجنگیم. کنگره اکنون باید با این حمله بی سابقه به دموکراسی ما مخالفت کند. و هنگامی که ما در اینجا کار خود را تمام کردیم ، ما با هم به سراغ هد می رویم تا سناتورها و کنگره های شجاع خود را تشویق کنیم. اما برخی احتمالاً خیلی زیاد نیستند. زیرا اگر ضعیف باشیم کشور خود را پس نخواهیم گرفت. شما باید قدرت خود را نشان دهید ، باید قوی باشید “.” او در طی سخنرانی در کاخ سفید ، که در معرض دید ساختمان Capitol است ، گفت.

روز چهارشنبه ، وی از معاون رئیس جمهور خود ، مایک پنس ، خواست تا از گزارش های تقلب در انتخابات حمایت کند تا به وی اجازه دهد به کار خود ادامه دهد.

انجامش بده ، مایک! این بار شجاعت فوق العاده ای لازم است. ” مدیران شبکه های اجتماعی اظهارات وی را متناقض خواندند.

پس از رویارویی پنس با رئیس جمهور ، ترامپ حمله به همکار خود را آغاز کرد. “مایک پنس شهامت انجام کاری را که باید برای محافظت از کشور و قانون اساسی ما انجام می داد ، نداشت. ایالات متحده می خواهد واقعیت را بداند “، رئیس جمهور به بیش از 88 میلیون پیرو گفت. اما توییتر پیام را پاک کرد.

پست توئیتر دونالد ترامپ مسدود شد منبع: توییتر / دونالد ج

پس از تشدید اعتراضات کاپیتول هنگام هجوم جمعیت به ساختمان ، ترامپ از طریق معترضین خود از معترضان خواست با پلیس کاپیتول همکاری کنند. “آنها طرف ما هستند. آرام باش “

دخترش ایوانکا ترامپ نیز این توییت را دنبال کرد و منفجر شده را “میهن پرستان آمریکایی” خواند. کمی بعد ، او خودش آن را حذف کرد.

لطفا از پلیس و اجرای قانون کاپیتول ما حمایت کنید. آنها واقعاً در کنار کشور ما هستند. آرام باش

20:38 – 06. 01. 2021


103848
539344

در عرض نیم ساعت ، پست دیگری به این شبکه اجتماعی اضافه شد که در آن ترامپ معترضان را به پرهیز از خشونت فراخواند و کل واقعه مسالمت آمیز بود.

در این زمان ، تظاهرکنندگان قبلاً به شبکه جلسات یا دفاتر برخی از قانون گذاران نفوذ کرده بودند. “من از همه می خواهم که در پایتخت آمریکا آرامش خود را حفظ کنند. بدون خشونت! وی اصرار كرد: “به یاد داشته باشید كه ما طبق قانون و نظم كشور هستیم – از قانون و مردان و مردان بزرگ ما با رنگ آبی پیروی كنید.”

من از همه در پایتخت ایالات متحده می خواهم که صلح را حفظ کنند. بدون خشونت! به یاد داشته باشید ، ما حزب قانون و نظم هستیم – از قانون و مردان و مردان بزرگ ما با رنگ آبی پیروی کنید. متشکرم!

21:13 – 06 ژانویه 2021


145206
658409

وی پس از سخنرانی جو بایدن و اصرار سناتورها و سایر سیاستمداران با نفوذ ، ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن همچنان اصرار دارد که در انتخابات پیروز شده است ، اگرچه شکست وی توسط رای دهندگان تأیید شد و دادگاه ها و مقامات انتخابات همه مخالفت های تیم وی را رد کردند برای انتخابات رئیس جمهور جمهوری خواه گفت: “من درد شما را درک می کنم”.

“اما حالا شما باید به خانه خود بروید. ما باید صلح داشته باشیم ، ما باید نظم و قانون داشته باشیم “، و از پیروانش خواست تا” برای مردم که “به قول ما” انتخابات “همه ما – من ، تو ، کشور ما” “کارت بازی نکنند”. وی ادامه داد: “به خانه بیا ، ما تو را دوست داریم ، تو واقعاً خاص هستی (…) من می دانم چه احساسی داری ، اما به خانه برو”. متعاقباً این مورد از YouTube و Facebook حذف شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=2AeI6Mv0ALg

در طی مداخله افسران پلیس در حال ورود ، وی نظر دیگری را در حساب توئیتر خود منتشر کرد. وی خطاب به مردم گفت که با آرامش به خانه برگردند ، “این حوادثی است که وقتی بدون تردید پیروزی مقدس اکثریت را در انتخابات بدست می آورید و با میهن پرستان بزرگی که مدت طولانی مورد سو ab استفاده و بی انصافی قرار گرفته اند ، ازدواج می کنید” توییت خود را تمام کرد: “این روز را برای همیشه به یاد داشته باشید!” با این حال ، حتی او شرایط شبکه اجتماعی را ندارد و دیگر در نمایه خود ظاهر نمی شود.

مسدود شدن توئیتر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتر منبع: توییتر / دونالد ج

برای دیدن توییت کامل روی تصویر کلیک کنید.

سپس توییتر برای اولین بار چهارشنبه شب – در ساعت 12 ظهر ، به طور موقت حساب رئیس جمهور ایالات متحده را مسدود کرد – به دلیل مشارکت هایی که وی از محکوم کردن ورود اجباری به ساختمان کنگره آمریکا خودداری کرد و بر ادعاهای بی اساس خود در مورد کلاهبرداری در انتخابات ریاست جمهوری گذشته اصرار کرد .

پس از دیدار مجدد کنگره آمریکا و تأیید انتخاب جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ، رئیس دولت فعلی قول استعفا داد. “اگرچه من با نتیجه انتخابات موافق نیستم ، اما در 20 ژانویه یک انتقال منظم قدرت صورت می گیرد. این فقط آغاز مبارزه برای بزرگ جلوه دادن آمریکا است “، وی در یک گزارش رسمی گفت اعلامتوسط سخنگوی او ارسال شده است.

ویت کوبانت

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *