سنگ شکن فندق یا خفاش؟ چین از WHO متخصصانی دریافت خواهد کرد ، این کشور قادر به یافتن منشا covid-19 | خواهد بود iROZHLAS


کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، که می خواهند به منشا ویروس کرونا بپردازند ، پس از تأخیر روز پنجشنبه وارد چین می شوند. وزارت بهداشت چین روز دوشنبه آن را اعلام کرد. در روزهای اخیر ، پکن صدور مجوز برای دانشمندان آماده اوایل ژانویه را به تعویق انداخته است.
پکن

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک
کارشناسان سازمان جهانی بهداشت می توانند شروع به بررسی منشا covid-19 در چین کنند عکس: Piroschka van de Wouw / عکس پرونده | منبع: رویترز

اینها از ده کشور دانمارک ، انگلیس ، هلند ، استرالیا ، روسیه ، ویتنام ، آلمان ، ایالات متحده آمریکا ، قطر و ژاپن متخصص هستند.

“گروهی از متخصصان WHO برای بازرسی در تاریخ 14 ژانویه به چین می آیند. او به همراه دانشمندان چینی به دنبال منشا Covid-19 خواهد بود. “وزارت بهداشت چین روز دوشنبه در بیانیه ای کوتاه گفت.

ویروس SARS-CoV-2 اولین بار در چین کشف شد ، جایی که اولین بیمار یک سال پیش گزارش شد. WHO می خواهد منشا ویروس و نحوه انتشار آن به انسان را روشن کند. طبق فرضیه های قبلی ، ناقل اصلی یک خفاش است و حامل ممکن است یک غلاف باشد.

ویروس کرونا باعث ایجاد covid-19 می شود که باعث کشته شدن 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان شده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه ، چین می خواهد مسئولیت خود را در مورد بیماری همه گیر کنار بگذارد.

برنامه دقیق کار تیم WHO ناشناخته است. بدیهی است که کارشناسان هنگام ورود به چین باید قرنطینه شوند.

ЧТК

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *