جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، گفت: در خانه بمان ، جان ها را نجات بده و بلوک دیگری را برای iROZHLAS اعلام کرد


نخست وزیر بوریس جانسون در ویدئوی خود از خیابان داونینگ اعلام کرد ، قفل دیگری در انگلیس از نیمه شب اجرا می شود. وی گفت: “ما سخت ترین هفته ها را پیش رو داریم.” بنابراین او از مردم خواست برای کمک به نجات جان بیشتر در خانه بمانند. اگرچه در آخر هفته نخست وزیر ادعا كرد كه مدارس كاملاً ایمن هستند و برنامه ریزی نشده است كه تعطیل شوند ، او همچنین این موضوع را از روز دوشنبه در فیلم خود اعلام كرد. اقدامات سختگیرانه باید تا اواسط ماه فوریه اجرا شود.
لندن

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس مخفف

نزدیک
تاریخ پایان اقدامات توسط نخست وزیر جانسون انتخاب شد ، زیرا در آن زمان ، به گفته وی ، هر چهار گروه اصلی خطر باید از قبل واکسن covid-19 دریافت کنند.

تعطیلی تقریباً همه مدارس از روز سه شنبه صورت خواهد گرفت. دانش آموزان و دانشجویان به سراغ دروس آنلاین می روند که از موج بهار یا پاییز ویروس کرونا به آن عادت کرده اند ، سرور بی بی سی را به یاد می آورد. فقط مهد کودک ها باز خواهند ماند.

افراد فقط در صورت نیاز به خرید یا سفر به محل کار می توانند اقامت دائم خود را ترک کنند. با این حال نخست وزیر جانسون از کارفرمایان خواست تا به زیردستان خود اجازه دهند تا آنجا که ممکن است از خانه کار کنند.

در خانه بمان از NHS محافظت کنید. نجات جانها.

21:15 – 04 ژانویه 2021


3186
16792

اقدامات اعلام شده در مورد رستوران ها نیز اعمال می شود. آنها همچنان می توانند با آنها آشپزی کنند ، اما فروش الکل ممنوع است.

علاوه بر زمین های ورزشی داخل سالن که قبلاً بسته شده اند ، باید تمام زمین های ورزشی در فضای باز در انگلیس نیز بسته شوند. این اقدام برای مثال روی زمین های گلف ، زمین های تنیس و سالن های بدنسازی در فضای باز تأثیرگذار است. کلیه ورزشهای تیمی آماتور نیز ممنوع خواهد بود.

برعکس ، ورزش حرفه ای یک استثنا دریافت کرده است – به عنوان مثال ، فوتبال لیگ برتر می تواند ادامه یابد.

این اقدامات پس از توصیه پزشکان و متخصصان برای افزایش خطر عفونت ویروس کرونا به بالاترین درجه 5 اعلام شد. در انگلستان جهشی در ویروس کرونا رخ داده است که به گفته دانشمندان انتقال آن 50 تا 70 درصد آسان تر است.

در 24 ساعت گذشته ، انگلیس 58،784 مورد تایید شده از عفونت ویروس کرونا و 407 مورد مرگ دیگر با covid-19 را ثبت کرده است. در مجموع ، آلودگی قبلاً در بیش از 2.7 میلیون نفر تأیید شده است و انگلیس در حال حاضر 75431 مورد مرگ با covid-19 را ثبت کرده است.

aur ، CTK

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس مخفف

نزدیک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *