ترامپ می خواست وزیر جورجیا رای بیشتری برای وی در انتخابات پیدا کند. او به چاپلوسی و تهدیدهای iROZHLAS متوسل شد


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، روز شنبه در یك تماس تلفنی یك ساعته با سوگند ، چاپلوسی و تهدید سعی در ترغیب برد رافنسپرگر ، وزیر خارجه گرجستان به یافتن آرا enough كافی و تغییر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری این كشور داشت. این روز یکشنبه توسط واشنگتن پست ، که ضبط شده ای از تماس تلفنی را دریافت کرد ، اظهار داشت.
واشنگتن

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس مخفف

نزدیک
ترامپ به رافنسپرگر گفت که اگر از حمایت از ادعای پیروزی خودداری کند ، ریسک بزرگی خواهد کرد. عکس تصویری عکس: کارلوس باریا | منبع: رویترز

ترامپ که هنوز نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را که به جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات باخت ، اعلام کرد: “من فقط باید 11،780 رأی پیدا کنم.”

از جمله اینکه ، ترامپ به رافنسپرگر گفت که اگر از حمایت از ادعای پیروزی خودداری کند ، ریسک بزرگی می کند. بایدن در جورجیا 11779 رأی کسب کرد و رافنسپرگر این نتیجه را دقیق می داند. وی به ترامپ گفت كه به نظریه های توطئه رد شده پایبند است.

“مردم در گرجستان عصبانی هستند ، مردم سراسر کشور عصبانی هستند. گفتن اینکه شما آن را دوباره محاسبه کرده اید هیچ اشکالی ندارد “، ترامپ گفت ، و رافنسپرگر پاسخ داد:” آقای رئیس جمهور ، اطلاعاتی که دارید اشتباه است. “رافنسپرگر ، مانند ترامپ ، جمهوری خواه است.

وی افزود: آنچه می خواهم یافتن 11780 رأی است كه یكی بیشتر از ما است زیرا ما در این ایالت پیروز شدیم. ترامپ گفت: “باخت من در جورجیا نمی تواند اتفاق بیفتد ، ما صدها هزار رأی پیروز شدیم”.

نامه ای از واشنگتن وی می نویسد که ضبط مکالمه ، که بعضاً بدون هماهنگی بوده است ، ایده ای درباره میزان ترامپ درگیر و ناامید کننده برای شکست انتخاباتی خود می دهد. این روزنامه می نویسد ، او نمی خواهد واقعیت ها را بپذیرد و یا قادر به پذیرش آن نیست و همچنان معتقد است که ممکن است نتیجه را در برخی کشورها معکوس کرده و در سمت خود بماند. بایدن در تاریخ 20 ژانویه سوگند یاد کند.

چندین مشاور وی از جمله وکیل کلتا میچل و رئیس دفتر کاخ سفید مارک میدوز با ترامپ همسو بودند. میچل ادعا می کند که دفتر رافنسپرگر در دو ماه گذشته ادعاهای نادرستی داشته است.

ترامپ در مصاحبه توییتر گزارش داد و نوشت که رافنسپرگر “نمی خواست یا نمی توانست به س questionsالات مربوط به تقلب در رأی ، تخریب آرا ، شمارش رأی دهندگان از سایر ایالت ها و رأی دهندگان مرده پاسخ دهد.” ترامپ گفت: “او ایده ای ندارد.” در عوض ، رافنسپرگر توئیت کرد: “با کمال احترام ، پرزیدنت ترامپ: آنچه شما می گویید درست نیست.”

ЧТК

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس مخفف

نزدیک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *