با پپر ، ربات ماهر انسانی که در اروپا موفقیت کسب می کند ، آشنا شوید


Pepper اولین ربات اجتماعی انسانی در جهان است که قادر به شناسایی چهره و احساسات اساسی انسان است. این شرکت که توسط SoftBank Robotics در ژاپن تولید شده و قادر به صحبت به 15 زبان مختلف است ، می تواند از طریق مکالمه و صفحه لمسی خود با مردم ارتباط برقرار کند.

Pepper تقریبا 40 ادغام موفق در آلمان دارد! اینها بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و سازمان های دیگری هستند که به افراد مسن کمک می کنند.

ربات Pepper می تواند دستور دهد که مردم ماسک بزنند. استفاده از ماسک موضوع بسیار داغی در اروپا است. مطالعات نشان داده است که این یک روش بسیار موثر برای جلوگیری از عفونت است. در بیشتر مکان ها باید در مناطق بسته از ماسک استفاده کنید. به همین دلیل سافت بانک این الگوریتم جدید هوش مصنوعی را برای Pepper توسعه داده است. با استفاده از دوربین های خود ، این ربات در صورت استفاده از ماسک می تواند 5 نفر را در گروه کنترل کند. او حتی می تواند از آنها بخواهد که ماسک بزنند و حتی به کار خود اطلاع دهد.

ربات های انسان نما مانند Pepper می توانند کمک واقعی به بیماران روانی باشند. پروفسور دکتر رالف-یواخیم شولتز ، رئیس مرکز طب سالمندان در سنت ماریان ، در مورد ادغام پپر در این بیمارستان صحبت کرد. فلفل می تواند احساسات را تشخیص دهد و یک مهارت اساسی در درمان بیماران با مشکلات روحی و روانی است. آنها ممکن است احساسات خود را به درستی توصیف نکنند ، اما ربات می تواند آن را تشخیص دهد و سپس متناسب با آنها تعامل کند. / PCWorld آلبانیاییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *