انتخابات در قفقاز: روسیه متحد پیروز می شود / اخبار قفقاز / مناطق / خانه

[ad_1]

رمضان قدیروف رهبر چچن


هم در انتخابات محلی و هم در دومای ایالتی ، حزب حاکم و مقامات کنونی پیروزی قاطع کسب کردند. در چچن ، کادیروف 99.7 درصد آرا را به دست آورد. هیچ گزارشی از کلاهبرداری وجود ندارد

(نوشته اصلی توسط Oc Media در 20 سپتامبر 2021)

در چچن ، بر اساس اعلام کمیسیون مرکزی انتخابات (CEC) ، رمضان قدیروف با 99.7 درصد آرا و 94 درصد مشارکت مجدداً به عنوان رئیس دولت مجددا تأیید شد. هیچ منطقه دیگری در روسیه میزان مشارکت این چنین بالا را گزارش نکرده است و هیچ نامزد دیگری با این اختلاف زیاد برنده نشده است. دو نامزد دیگر ، عیسی هاجیمورادوف و خالد نکایف ، 0.30 درصد ناچیز آرای باقیمانده را به اشتراک گذاشتند.

بر اساس اعلام CEC ، در کالج تک نفره جمهوری چچن ، آدام دلیمخانوف ، عضو اتحادیه روسیه 93 درصد آرا را به دست آورد. در حوزه انتخابیه فدرال ، CEC حزب حاکم روسیه متحد را با 96 درصد آرا برنده اعلام کرد.

در پارلمان محلی چچن ، چهار کرسی برای احزاب مخالف اختصاص داده می شود: دو کرسی به نمایندگان حزب کمونیست فدراسیون روسیه (CPRF) و دو نفر به نمایندگان “روسیه منصفانه برای حقیقت” تعلق می گیرد. بر اساس گزارش CEC ، هر دو حزب 5 درصد آرا را به دست آوردند و آرای باقیمانده به روسیه متحد رسید.

CEC خاطرنشان می کند که هیچ گونه تخلف در انتخابات در چچن ثبت نشده است.

پیروزی ها را کاهش داد

پارلمان محلی اوستیای شمالی – آلانیا ، با اکثریت قاطع 57 بر 2 ، سرگئی منایلو را به عنوان رئیس جمهوری تأیید کرد. وی در 9 آوریل پس از استعفای زودهنگام ویاچسلاو بیتاروف ، رئیس جمهور پیشین ، به عنوان سرپرست موقت اوستیای شمالی منصوب شد.

در Karachay-Cherkessia ، نمایندگان پارلمان محلی به اتفاق آرا مجدداً رشید تمرزوف را به عنوان سرپرست منطقه انتخاب کردند ، موضعی که وی از سال 2011 تاکنون بر عهده داشت.

در جمهوری داغستان ، نمایندگان دومای دولتی روسیه و پارلمان محلی انتخاب شدند. طبق اعلام CEC ، میزان مشارکت 76 درصد بود.

همانند سایر جمهوری های قفقاز شمالی ، اکثریت آرا در مجامع محلی و فدرال توسط روسیه متحد به ترتیب با 81 و 73 درصد آرا به دست آمد. پارلمان محلی همچنین شامل روسیه منصفانه برای حقیقت (12.71)) و حزب کمونیست فدراسیون روسیه (11.62)) خواهد بود.

“رای اجباری”

مطابق با روسلان کوتایف ، فعال چچنی و زندانی سیاسی سابق ، نتایج انتخابات در چچن و همچنین در سراسر روسیه قابل پیش بینی بود. به گفته کوتایف ، هیچ انتخابات واقعی وجود نداشت ، بلکه رای گیری اجباری بود ، که در آن مقامات به تشخیص خود نتایج را “پس گرفتند”.

او توضیح داد: “در روسیه ، به ویژه در قفقاز شمالی ، هیچ انتخاباتی وجود نداشت.” “یک رأی اجباری وجود داشت که در آن کارکنان دولت و کارمندان دولت متقاعد شدند (و مجبور به رای دادن شدند).”

به گفته کوتایف ، چچن به خودی خود یک مورد است ، هر گونه رقابت در چچن با دولت فعلی به دلیل سرکوب سیاسی و سرکوب مخالفان غیرممکن است. “به طور کلی ، ما نمی توانیم در مورد رقابت انتخاباتی در چچن صحبت کنیم. اگر مخالفان تحت تعقیب وحشیانه و سرکوب قرار گیرند ، چه نامزدهای دیگری می توانند باشند؟ او توضیح می دهد: “در اینجا تنها یک نظر وجود دارد ، نظر کادیروف.”

او توضیح می دهد که 99 درصد قدیروف دریافتی پیامی برای رئیس جمهور روسیه پوتین است که می گوید “به جز قدیروف ، هیچکس در چچن وجود ندارد”.

بی نظمی در سطح فدرال

انتخابات فدراسیون روسیه با تعداد زیادی بی نظمی و تخلف همراه بود. صدا ، یک سازمان مستقل کنترل انتخابات روسیه ثبت شده است بیش از 4500 تخلف به

علاوه بر این ، به دلیل محدودیت های اعمال شده از سوی مقامات روسیه ، ناظران سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) برای اولین بار از سال 1993 در رای گیری غایب بودند.

تعداد زیادی از نامزدهای اپوزیسیون قبل از انتخابات اخراج یا تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند. مقامات روسیه همچنین دسترسی شهروندان روسی به “سیستم رای گیری هوشمند” ایجاد شده توسط الکسی ناوالنی مخالف سیاسی روس را ممنوع کرده است.

این سیستم به رای دهندگان بالقوه راهی آسان برای تعیین اینکه کدام نامزدان مخالف بیشترین شانس را برای شکست نامزدهای روسیه متحد دارند ارائه می دهد.

آیا به اشتراک در OBC Transeuropa فکر کرده اید؟ شما از کار ما حمایت کرده و مقالاتی را برای پیش نمایش و محتوای بیشتر دریافت خواهید کرد. در OBCT مشترک شوید!

تا جایی که ممکن است نظرات قبل از انتشار عمومی توسط کارکنان ما بررسی می شود. زمان مورد نیاز برای این عملیات ممکن است متفاوت باشد. به سیاست ما بروید

نظرات وبلاگ طراحی شده توسط[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *