آمریکایی: ترامپ دیگر مانع انتقال قدرت نخواهد شد. برخی از جمهوری خواهان تصمیم گرفته اند که از او و ROJLAS جدا شوند


کنگره آمریکا روز پنجشنبه انتخاب جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تایید کرد. پیش از این شورش هایی توسط طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ، كه كاپیتول را اشغال كرده بود ، رخ داد – در این حمله چهار نفر كشته شدند. جیری پوندلیچک آمریکایی گفت: “تردید در گناه ترامپ سخت است.” وی یادآور شد که ترامپ اشغال سال گذشته كاپیتول در میشیگان را ستود و ساكنان را به “آزادسازی” این ایالت دعوت كرد. وی همچنین انتخابات ریاست جمهوری را پیشاپیش زیر سال برد.
مصاحبه به علاوه
پراگ

من در فیس بوک به اشتراک می گذارم
در توییتر به اشتراک بگذارید


در LinkedIn به اشتراک بگذارید


چاپURL را کپی کنید
آدرس کوتاه شده

نزدیک
“همه اینها می تواند گناه را برانگیزد ، و ثانیا ، افرادی که قادر به انجام این کار هستند و مایل به انجام آن هستند – اقلیت مطلق رای دهندگان ریاست جمهوری – با واکنش او نسبت به حوادث میشیگان کمی احساس دلگرمی کردند. و در سخنرانی دیروز ، او به آنها قول داد که با آنها رژه خواهد رفت. “یک آمریکایی گفت که در برنامه مصاحبه پلاس در انستیتوی مطالعات بین المللی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه چارلز کار می کند.

به کل مکالمه گوش دهید

پلیس ده ها نفر را در اعتراض دستگیر کرد ، اما همه کسانی که به ساختمان حمله کردند ، نبود.

آنچه مسلم است این است که امنیت Head دست کم گرفته شد و در مرحله اول توسط افسران پلیس که مجهز یا آموزش دیده برای کنترل جمعیت نبودند ، تأمین شد ، بنابراین آنها از سلاح گرم استفاده کردند.

“برخلاف افرادی که در بیرون تظاهرات کردند ، که حق آنهاست ، کسانی که به ساختمان حمله کردند ، شورش هستند. پوندلیچک گفت: “برخی حتی در مورد تروریسم داخلی صحبت می كنند ، اما قصد آنها باید ثابت شود.”

به عنوان مثال ، ممکن است برخی از معترضین با یادآوری اینکه FBI طرحی را برای ربودن فرماندار میشیگان در ماه سپتامبر رونمایی کرده است ، سعی در ربودن یک نماینده مجلس داشته اند:

“آنها در مورد آدم ربایی و حتی نوعی دادگاه مردم صحبت کردند. من فکر می کنم از همان قارچ رشد می کند. این آمریکایی گفت: “در عکسهایی از پایتخت ، آنها قبلاً چندین منکر معروف هولوکاست یا اعضای شبه نظامیان ضد دولت را در توییتر فاش کرده اند.”

دونالد ترامپ پیش از این اعلام کرده بود که تحویل قدرت به جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه برگزار می شود. “من فکر نمی کنم که او به هیچ وجه جلوی آن را بگیرد ، اما سوال این است که آیا این به شدیدترین حامیان او اطمینان می دهد؟ شورها آنقدر زیاد است که کار آسانی نخواهد بود. “


Po vpádu Trumpových příznivců na Kapitol zemřeli čtyři lidé. Kongres potvrdil Bidenovo zvolení


Číst článek


Prezident měl podle Pondělíčka právo obrátit se na soudy, ty mu ale nedaly za pravdu a některé žaloby označily za frivolní.

„Tehdy bylo na čase uznat porážku, nejpozději když v polovině prosince hlasovali prezidentští volitelé v jednotlivých státech,“ zdůrazňuje expert.

„Domnívám se, že velké části Trumpových příznivců se obrázky násilí v budově Kapitolu líbit nebudou, a mohlo by to vést k tomu, že jeho pozice oslabí. A vypadá to, že představitelé Republikánské strany se rozhodli s ním úplně rozejít,“ uzavírá Pondělíček.

Veronika Sedláčková, Michael Erhart

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru


Sdílet na LinkedIn


TisknoutKopírovat url adresu
Zkrácená adresa

Zavřít


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *