آخرین نسخه تلگرام دلیل دیگری برای ترک واتس اپ است


تلگرام یکی از اولین برنامه هایی بود که امکان حذف دستی پیام های رد و بدل شده در سیستم عامل در هر دو طرف ارتباط را فراهم کرد.

با این حال ، با آخرین به روزرسانی ، تلگرام به شما این امکان را می دهد تا پس از مدت زمان مشخصی به طور خودکار تمام تماس ها را حذف کنید.

با استفاده از این گزینه جدید ، می توانید پیام های ارسالی و دریافتی را به طور خودکار پس از مدتی که توسط شما تعیین شده حذف کنید.

گزینه های زمان 24 ساعت و 7 روز برای حذف پیام ها هستند. محاسبه زمان از لحظه ارسال پیام شروع می شود ، نه از زمان خواندن پیام. حذف خودکار فقط برای پیام های ارسالی پس از مهلت مهلت ، نه قبل ، انجام می شود.

برای فعال کردن این گزینه ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • در Android ، تلگرام را باز کنید و منوی سه نقطه را فشار دهید. گزینه را انتخاب کنید تاریخ ناب و جدول زمانی مورد نظر را تنظیم کنید
  • در iOS ، یک پیام را نگه دارید و دنبال کنید > پاک کردن گزینه ها را انتخاب کنید و سپس دکمه حذف خودکار را فعال کنید.

در گروه های تلگرامی ، فقط مدیر گروه می تواند از گزینه حذف خودکار استفاده کند ، در حالی که کاربران عادی نباید آن را ببینند.

خبرهای جدید در تلگرام چیست؟

نسخه جدید تلگرام گزینه های جدیدی را نیز ارائه می دهد. یکی از آنها توانایی نمایش مکالمات به صورت گجت بر روی صفحه گوشی است که امکان خواندن مکالمات را در زمان واقعی فراهم می کند.

اگر برای دعوت افراد به گروه های تلگرامی از پیوندها استفاده می کنید ، اکنون می توانید برای آن پیوندها تاریخ انقضا تعیین کنید. بنابراین اگر کسی برای پیوستن به گروه روی پیوند کلیک کند ، پس از مدت زمان مشخصی دیگر نمی تواند.

تا به امروز ، تلگرام فقط به 200000 نفر در یک گروه اجازه داده است. اکنون با آخرین به روزرسانی می توانید اعضا را بدون هیچ محدودیتی اضافه کنید ، اما با یک شرط: گروه شما باید به Broadcast Group تبدیل شود و فقط سرپرست می تواند به این گروه ها پست ارسال کند. / PCWorld آلبانیاییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *